23 грудня 2016 року о 15:00 в приміщенні Львівського історичного музею (Музей-Арсенал) відбулося урочисте відкриття експозиції козацької та самурайської зброї, а також перснів-печаток козацької старшини «Шлях воїна-один на двох» з приватної колекції FELDMAN FAMILY MUSEUM. Презентували виставку директор Львівського історичного музею Роман Чмелик та генеральний директор FELDMAN FAMILY MUSEUM Олексій Артюхін. Під час відкриття знавці бойових мистецтв провели майстер-класи з володіння самурайським мечем.

 

“В експозиції представлені безцінні реліквії козацької та самурайської доби - близько 80 предметів з музейного зібрання колекціонера і мецената Олександра Фельдмана, ознайомитися з якими зможе кожен охочий", - відзначає генеральний директор FELDMAN FAMILY MUSEUM Олексій Артюхін.

Як наголошують організатори, саме на перший погляд несподіване порівняння козацтва і самурайства допомагає пізнати й гідно оцінити власну культурно-історичну спадщину, побачити її в контексті світової історії, засвідчити вагу моральних цінностей. Фінальною частиною цього історико-просвітницького проекту стане тривала експозиція в місті Харків.

Виставку «Шлях воїна-один на двох» можна побачити у Львівському історичному музеї за адресою: м.Львів, вул. Підвальна, 5.Highslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JS